Doplňky stravy – brainmarket

Doplňky stravy, věčné téma moderní doby. V mnoha případech je lidé berou hlavně pro svůj dobrý pocit aniž by věděli zda je opravdu potřebují. To se dá zjistit pomocí krevního obrazu, kde uvidíte zda vám něco chybí nebo naopak čeho máte nadbytek. Poté je náš vlastní pocit, to jak se cítíme, zda jsme unavení, padají nám vlasy, či nemůžeme spát. Každopádně by se mělo přihlížet na obě strany.

Doplňky stravy se notně přeceňují, první co by měl každý udělat je podívat se na svou životosprávu. Jíte dostatečně pestře? Spíte kvalitně? Máte čas na svoje koníčky či odpočinek? Pokud ano, gratuluji jste nejspíše jeden z mála. Pokud ne, je na čase to změnit. Pokud to ale z nějakého důvodu opravdu nejde nebo jste zjistili přes krevní obraz opravdový deficit některé látky, poté je čas podpořit příjem doplňkem stravy. Který je opravdu jen doplňkem, tudíž primárně se snažíme doplnit stravou.

Zde postupně naleznete články o doplňcích stravy a potraviny bohaté na různé látky aby jste se jim mohli vyhnout.

Veškeré zde doporučené informace a doplňky stravy jsou vyzkoušené a ověřené. Testuji je na sobě nebo je testují moji blízcí, kterým bych nedovolila nic čemu bych sama nevěřila. Například hořčík, velké téma, už otestovaný a prověřený užívá můj skoro 4letý syn s podezřením na epilepsii, když hořčík užívá jeho stav je o 100% lepší, tedy bez známek epilepsie. To je prostě holý fakt.

Veškeré produkty ze stránek www.brainmarket.cz lze objednat u mě, s osobním vyzvednutím v Prostějově nebo Smržicích, bez poštovného a se slevou (dle objednaného množství nebo akce pro podnikatele), cena je tedy pohyblivá, vždy vám konečnou částku sdělím před objednáním. Samozřejmostí je poradenství.

Neváhejte se na mě s čímkoliv obrátit.